info@xira.ir

+98 420 970 00

+98 882 121 50

با ما در تماس باشید

شرکت زیرا مجری طرح پیاده سازی شبکه مخابراتی مجتمع فولاد خراسان

در این طرح بیش از 2500 پورت تلفنی در 8 سایت مجتمع نصب و برنامه ریزی شده و آماده بهره برداری است .

در هر سایت متناسب با ظرفیت مورد نیاز سوئیچ های مخابراتی مایتل MN3300 MiVoice Businesss نصب و ارتباط همه سایتها بر اساس Mitel IP Networking و بر بستر شبکه یکپارچه TCP/IP فراهم شده است . سوئیچ های دیتای استفاده شده در این پروژه برای برقراری ارتباط شبکه TCP/IP از برند آلکاتل-لوسنت بوده و سوئیچهای مخابراتی نیز از برند مایتل انتخاب شده اند .

فعال سازی IVR هوشمند سازی ارتباطات با مجتمع را فراهم نموده است .

مجتمع فولاد خراسان (سهامی عام) به عنوان بزرگ ترین تولید کننده فولاد در خط مقدم جبهه صنعتی شرق کشور، از سال 1380 به بهره برداری رسید.

این شرکت در راستای سیاست اقتصادی دولت مبنی بر خودکفایی صنعتی و رفع وابستگی به محصولات استراتژیک با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و استاندارهای ملی و بین المللی محصول و مدیریت در صنعت و نیز برخورداری از کادر فنی مجرب، در زمینه تولید میلگرد، شمش، آهن اسفنجی و بریکت فعالیت می نماید.

فولاد خراسان طلایه دار تکنولوژی نوین در صنعت، استانداردهای معتبر جهانی و کیفیت در محصولات فولادی است و در حال حاضر ظرفیت تولید فولاد خام این مجتمع عظیم صنعتی 1/4 میلیون تن در سال شامل: ( کارخانه نورد با ظرفیت سالیانه تولید 600 هزارتن، کارخانه فولادسازی شماره 1و 2 با ظرفیت 1/4 میلیون تن، کارخانه آهن اسفنجی1و 2 با ظرفیت 1/6 میلیون تن و کارخانه گندله سازی با ظرفیت 2.5 میلیون تن در سال ) و با ایجاد اشتغال 5 هزار نفر بطور مستقیم می باشد که محصولات آن در صنایع ساختمانی، عمرانی، شرکت های نورد کار مورد استفاده قرار می گیرد.